Online
0850 840 24 25 7/24 Canlı Destek

İLETİŞİM

Bizim ile iletişim kurmak oldukca basit ve hızlıdır. Aşağıdaki tüm seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0850 840 24 25
Satış: satis@kalitebilisim.com
Abuse: info@kalitebilisim.com
Adres Eklenecek

HIZLI İLETİŞİM

Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ait ve kritik önem taşıyan binlerce uygulama İzmir lokasyonlu Veri Merkezimizde barındırılmaktadır. serversistemleri.com, sahip olduğu kuvvetli alt yapısı ve 14 yılı aşkın tecrübesi ile veri merkezi hizmetlerinde %99,999 oranında “uptime” garantisi sunar.

GÜVENLİ HİZMET

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız. İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Firma Hosting Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 10 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz.2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone altyapısı ile de erişim sağlayabilmekteyiz. Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit port sunabilmekteyiz.

İletişim Formu