Online
0850 840 24 25 7/24 Canlı Destek

Türkiye Data Center Sunucu Kiralama

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği. Gelişmiş yönetim panelinden anlık trafik istatistikleri görebilirsiniz.
 • MODEL İŞLEMCİ RAM DİSK BANDWİDTH FİYAT SATIN AL
 • SS-I3-540 i3-540 3.06 GHz
  Intel
  4 GB Ram
  DDR3
  500 GB SATA-3 Disk 2 TB
  Aylık Trafik
  259 ₺ Aylık SATIN AL
Sizin Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli.
Sunucularımız 7X24 Sistem Mühendisleri Tarafından İzlenmektedir.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ej ücret farkı yansıtarak sunucunuzu yeni sunucunuza taşıyoruz.

Hızlı Kurulum ve Yapılandırma

Sitemiz üzerinden sipariş geçilerek ödemesi yapılan sunucularınız ortalama 6 saat içerisinde teslim edilmiş olur, bu süre zarfı sipariş durumuna göre uzayabilir veya düşebilir.Sunuculara sizin istediğiniz işletim sistemleri kurulabilir, vmware esxi 5.5, windows, centos, ubuntu veya diğer işletim sistemleri trial lisanslarıyla kurulabilir.Dedicated sunucularda yedekleme sistemi müşterimizin sorumluluğundadır.Unutmayın ki satın aldığınız sunucu paylaşımsız ve size özel bir sunucudur.