{ S.S.S }

Yazılımlarımız tamamıyla bize aittir. Free yazılımlar kullanmıyoruz, ihtiyaca yönelik genel & özel yazılımlar üretiyoruz.


1. Sparişinizde belirttiğiniz Alanadı (Domain) adresinize, satın aldığınız yazılım lisanslanır.

2. Alanadınıza ödeme periyoduna göre, kullanım hakkı tanımlanır.

3. Yazılımı başka bir domainde kullanamazsınız. 

 


Deneme hesabı vermememizin sebebi, bunu kötü niyetli kişiler tarafından suistimal edilip sunucuya zarar verilmeye çalışılmasıdır.


HDDIZAYN olarak, güvenliğinizi her anlamda sağlamak için birçok çaba sarfetmekte, birçok önlem almaktayız. Örneğin, hesabınıza erişim yetkileri sadece  Yetkili personelde bulunmaktadır.  Hesaplara kimin ne zaman eriştiği her zaman takip altında tutulur. Hiçbir 3. şahsa veya şirkete, hiçbir hesap şifresi veya hesaba ait bilgi kesinlikle teslim edilmemektedir. Hesaplara erişim için kullandığımız bütün bilgisayarlarda güncel sürüm antivirüs yazılımları mevcuttur, tamamen lisanslı yazılım kullanılan bilgisayarlardır. Hiçbir işlem için hiçbir sunucuya asla rastgele bir bilgisayardan giriş yapılmamaktadır. Giriş yaptığımız sistemlerde sabit IP adresi mevcuttur, böylece olası bir izinsiz girişi anında tespit ederek gerekli müdaheleleri yapabilmekteyiz. Bütün bu önlemler sayesinde, hesaplarınızın bizden kaynaklanabilecek bir hata sonucunda tehlikeye girmesi ihtimali minimuma indirilmiş olmaktadır.


Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız Hizmetiniz hemen aktif olacaktır.
Ödemenizi Havale/EFT/Posta Çeki ile yaptıysanız,  Ödeme Bildirimi bağlantısını tıklayarak ödeme bildirimi göndermeniz, ödemenizin farkedilip hesabınızın aktifleştirilme sürecini hızlandıracaktır. Ödeme bildirimi yaptıktan sonra ödemeniz kontrol edilip sipariş işleminiz tamamlanacak ve hizmet bilgileriniz e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.