Hakkımızda

Kalite Bilişim; online ortamda var olabilmek, varlığını en iyi noktaya taşımak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri aynı çatı altında toplayan dijital ajanstır. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde kurulan ajansımız, dijital hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yerine ulaştırır.

Kalite Bilişim Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri

Kalite Bilişim; online ortamda var olabilmek, varlığını en iyi noktaya taşımak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri aynı çatı altında toplayan dijital ajanstır. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde kurulan ajansımız, dijital hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yerine ulaştırır.

4 yıldan fazla bir süredir sektördeki faaliyetlerini aynı üstün kalite ile sürdüren ajansımız, modern ve inovatif teknolojileri profesyonel işçiliğiyle buluşturur. Yenilikçi bakış açısını bütün hizmetlerine yansıtan ajansımız, mükemmeliyetçilik ve sürdürülebilirlik esaslarını temel alır.

Hizmetlerine çağımızın trendleri, sektörel dinamikler ışığında yön veren Kalite Bilişim; web yazılım, SEO, e-ticaret, web tasarım alanında etkin çözümler sunar.

Kusursuz hizmet, güvenilirlik, hız ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak çalışan ajansımız, gerek bireysel gerekse kurumsal talepleri aynı özenle karşılar. Kendisine emanet edilen bütün projelere kendi projesi gibi değer veren ajansımız, işini sahiplenir ve özveriyle yerine getirir.

Neden Kalite Bilişim?

Dijital ajans yelpazesindeki çeşitlilikte rakiplerinin önüne geçmeyi başaran ajansımız bunu, kurulduğu günden bu yana değişmeyen kalite prensibine borçludur. Zira ajansımız, anlık sonuçlar yerine uzun vadeli, kalıcı, verimli sonuçları hedefler. Faaliyet gösterdiği alanlardaki beklentileri efektif bir şekilde karşılayan ajansımız, imza attığı her projeyi başarıya ulaştırır.

‘Sadece para kazanmak’ odağında değil, ‘herkese kazandırmak ve hep birlikte başarmak’ için çaba gösteren ajansımız müşterilerinin mutluluğuna ortak olmayı gaye edinir.

SEO, tasarım, yazılım ve e-ticareti ‘dijital sanat’ olarak kabul eden ajansımız bu sanatları en iyi şekilde icra etmeyi hedefler.

Kollektif, dinamik ruhlu, uzman ekibiyle faaliyetlerine devam eden Kalite Bilişim, her projede takım çalışması yürütür. Bütün hizmetlerinde ince detayları hesaba katan ajansımız, size beklediğinizin de ötesinde bir hizmet sunmayı amaçlar.

Zira Kalite Bilişim değişime ve gelişime açıktır. Fikir üretmek de, bunları ivedilikle hayata geçirmekte sınır tanımaz. Alanının en iyileri arasında bulunan profesyonel web tasarımcılar, web yazılımcıları; SEO, e-ticaret ve dijital pazarlama uzmanları ile çalışır.

Her işini, ilk defa yapıyormuş gibi aynı tutku ve heyecanla gerçekleştiren ajansımız, hayallerini dijital boyuta taşımak ve daima rakiplerinin önünde yürümek isteyenlerin doğru tercihidir.

Hizmetlerimiz

Hizmet yelpazemiz; kişilerin, firmaların ve markaların online ortamdaki varlığını inşa etmek ve ön plana çıkarmak için gereken her şeyi kapsar.

Bunları kısaca şöyle özetlememiz mümkündür:

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  Sayısız web sitesi arasında, sizin sitenizin yıldızı parlasın istiyorsanız SEO hizmetimizi deneyin. İçerikleriniz hak ettiği değeri görsün; trafik, tıklama ve geri dönüşüm oranlarınızı artırın.

 • Web Yazılım

  Hazır ve özel yazılımlarla dijital projelerinizi eksiksiz, işlevsel, kullanıcı dostu bir hâle getirin. Özel e-ticaret yazılımlarıyla müşteri ilişkilerinizi güçlendirin, sektörünüzün en iyisi siz olun. Javascript, Jquery, CSS, HTML, Nodejs, SQL, PHP gibi tüm programlama dillerine vâkıf olan ekibimiz isteklerinizi kodlara aktarsın.

 • E-Ticaret Danışmanlığı

  Sektör, Pazar ve rakip araştırması ile sizin için en doğru yol haritasını çizelim. Adımlarınızı sağlam atın. Daha fazla müşteriye, ciroya ve kârlılık oranına ulaşın.

 • Özel Projeler

  Harika bir fikriniz mi var?Öyleyse bize anlatın, tahmin ettiğinizden de güzel bir biçimde hayata geçirelim.

Misyonumuz

 • Dijital sektörlerde aranan isim hâline gelmek
 • Türkiye’de ve dünyada referans bir isim olmak
 • Mevcut ihtiyaçlara cevap vermekle yetinmeyen, gelecekte oluşması muhtemel ihtiyaçlara da şimdiden çözüm sunan ileriye dönük çözümler üretmek
 • Esnek, pratik, güvenilir çözümlerimizle web alanında fark meydana getirmek
 • Rakiplerimizle her zaman iş ahlâkı ve etik ilkeler çerçevesinde saygılı ilişkiler kurmak
 • İş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, müşteri portföyümüze karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek

Vizyonumuz

 • İnteraktif ve çağdaş bir ajans olarak müşterilerimizin çevrimiçi ortamdaki başarı merdiveni olmak
 • Siz ve hedef kitleniz arasında sağlam bir köprü vazifesi görerek yaptığımız çalışmalarla sizi dijitalin merkezine taşımak
 • Son teknolojiyi zengin bilgi birki mimizle ve yıllar boyu kazandığımız deneyimlerle harmanlayarak iyiye değil en iyiye ulaşmak
Whatsapp Destek Hattı Çevrim İçi

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?