Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

Script (Yazılım) teslimatı müşterinin e-posta hesabına indirme linki gönderme şeklinde yapılır veya canlı destek üzerinden üzerinden ulaştırılabilir. Müşteri sipariş geçerken sipariş not kısmına FTP bilgilerini eksiksiz iletmiş ise ücretsiz kurulum gerçekleşir.

İADE

Yazılımlarımız domaine lisanslı veya dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer script (yazılım) herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı iade edilir.

DEĞİŞİM

Tek lisans veya dosya teslimli olarak satış yaptığımızdan dolayı lisans ve yazılım değişimleri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz yazılımı sipariş verirken yazılan domaine lisanslanmaktadır. Bunun haricinde aynı yazılımı başka bir domainde kullanmak için yeniden sipariş geçmeniz gerekiyor. Teslimat İade ve Değişim şartlarımızı inceleyebilirsiniz Ücretsiz lisans değişimleri ise ancak şu şartlar sağlanırsa yapılmaktadır;
1-) Yazılımı örnek olarak demobi.info için aldınız fakat sonradan demobi.net.tr yada demobi.com diye domaininizi değişirdiniz yani domain ismi aynı uzantı farklı olduğu durumlarda ücretsiz lisans değişimi yapılmaktadır.
2-) Domainler arasında benzerlik var ise lisans değişimi ücretsiz yapılır. Örnek: demobi.net için lisans aldınız daha sonra bidemo.net diye domain isminizi değiştirdiniz bu tarz durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılmaktadır. Diğer durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılamamaktadır.

LİSANS POLİTAKASI

Yazılımlarımız tek domain lisanslı veya dosya teslimli olarak satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız gerektiği durumlar da kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadece full lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Full lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Full lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.

Whatsapp Destek Hattı Çevrim İçi

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?